Martyna Lustrynowicz

O mnie

Absolutna zwyciężczyni dwóch kategorii w plebiscycie „Mistrzowie Urody” 

-salon Urody roku, Kosmetyczna roku 2019

-Najlepszy salon Urody 2020r. 

-Salon urody roku 2021

  • Salon Urody roku w Białymstoku oraz województwie Podlaskim
  • Kosmetyczka Roku w Białymstoku oraz województwie Podlaskim
  • Zdobywczyni diamentowej statuetki – za odwagę w podejmowaniu zawodowych wyzwań oraz wiarygodność marki 2019r. Warszawa

Moim celem zawsze było niesienie pomocy kobietom, które tego potrzebują. Łącząc pasję, powołanie oraz pomysł na biznes postanowiłam stworzyć nowe, własne miejsce na mapie Białegostoku. Pomimo młodego wieku postawiłam poprzeczkę bardzo wysoko i w dalszym ciągu nie przerwę swojego dalszego rozwoju.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Staramy się, aby sprzęt na którym pracujemy był najnowszej generacji, a zabiegi na najwyższym poziomie. Zwracamy uwagę na najmniejsze detale, a produkty u nas używane są dokładnie dobierane pod względem jakości.

Doświadczenie

By poznać dogłębnie anatomię człowieka potrzeba wielu lat nauki i praktyki. Nikt nie jest doskonały, każdy organizm jest inny. By wiedzieć, co kobieta chce zmienić w swoim wyglądzie, należy jej wysłuchać. Patrząc na nią wyobrazić sobie jej piękno i mankamenty, które można poprawić. Naprawiając to co zniszczył czas.

„Bądź piękna zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz”
Pamiętajmy, że nie liczy się tylko wygląd zewnętrzy, ale również osobowość. Szanujmy się nawzajem i wspierajmy. Każdy z nas chce osiągnąć sukces, a razem możemy to zrobić !
-Martyna Hlebowicz

Świadczymy usługi kosmetologiczne na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny w poszanowaniu Praw naszych Klientów.

Kontakt

© 2020, EstetiCosmetology.