Beautylift

Beautylift

Poczuj luksus i odzyskaj młodość!

Zabieg przeznaczony dla osób wymagających odmłodzenia, ceniący zabiegi bez użycia igły.

Skuteczne wygładzenie zmarszczek i promienny wygląd na długo: luksusowa pielęgnacja o natychmiastowym działaniu liftującym, skierowana do osób z żywą mimiką twarzy.

Opis zabiegu

Skuteczność działania zauważalna jest już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu, a efekt utrzymuje się przez kolejne dni. To genialny lifting, gdzie głównym składnikiem aktywnym jest Hexapeptyd-3, blokujący przekazywanie impulsów nerwowych, odpowiedzialnych za skurcze mięśni. 

Badania in vivo przeprowadzone w grupie kobiet, wykazały skuteczne działanie tego białka – odnotowano spłycenie zmarszczek o 30%.

Silne i zauważalne działanie liftujące i anti-age, hamuje kontrakcję mięśni, napina i wygładza powierzchnię skóry, zmniejsza głębokość zmarszczek, modeluje owal, regeneruje i rewitalizuje skórę, chroni przed stresem oksydacyjnym. 

Cera odzyskuje gładkość, elastyczność, napięcie; zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu, owal twarzy jest wymodelowany.

Zdjęcia z zabiegu

Umów wizytę

Zapraszamy do naszego gabinetu kosmetologii estetycznej

Świadczymy usługi kosmetologiczne na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny w poszanowaniu Praw naszych Klientów.

Kontakt

© 2020, EstetiCosmetology.